Reštaurácia

Pozývame Vás na jesenné špeciality šéfkuchára

Priatelia, pozývame vás na naše jesenné špecility nášho šéfkuchára. Kačacie chuťovky, horúca čokoláda a tekvicová polievka patria jednoznačne k jeseni. Užite si jeseň s nami. Tešíme sa na Vás!

Reštaurácia Tri Duby Golf Resortu sa nachádza v krásnom prostredí golfového ihriska, obklopená prírodou, v kľudnom a tichom prostredí, mimo mestského ruchu. Vychutnajte si u nás atmosféru pri dobrom jedle.  Náš šéfkuchár pre Vás denne pripravuje špeciality medzinárodnej kuchyne, osviežujúce šaláty a vyberané pochúťky, doplnené o tie najkvalitnejšie vína. Atmosféru si môžete vychutnať aj na priestrannej terase s výhľadom na panorámu ihriska. Naša reštaurácia je dostupná pre širokú verejnosť. Všetci ste vítaní. Tešíme sa na Vašu návštevu!

  • Kapacita reštaurácie: 100 osôb (vrátane terasy)
  • Otváracie hodiny:  od 10:00 do 20:00
  • Service: Denné menu, Á La Carte Menu
  • Dress code: sport casual
  • Nefajčiarska reštaurácia (okrem terasy)

Tri Duby Golf Resort je výnimočným miestom pre organizovanie súkromných osláv, akcií a firemných eventov. Náš Resort ponúka nádhernú scenériu a výhľady na rieku či ihrisko.  K dispozícii sú reštaurácia so súkromným salónikom alebo kongresové priestory s kapacitou 75 osôb. Možnosť organizovania eventov na základe rezervácie.  Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte a vyhotovíme pre Vás cenovú ponuku na mieru.

Naše Á La Carte Menu si môžete pozrieť  tu:

Á La Carte SK

 Á La Carte ENG