Ihrisko

Nádherné 18-jamkové ihrisko Tri Duby Golf Resort sa nachádza len neďaleko Banskej Bystrice a Zvolena. Kombinuje jedinečné výhľady na celú hraciu plochu a odpúšťa aj menšie hráčske chyby. Práve to robí z hry na ňom nezabudnuteľný golfový zážitok. U nás v Tri Duby Golf Resort máte všetko pod jednou strechou. Po dobrej golfovej hre si vychutnajte vynikajúcu kuchyňu v našej reštaurácii TRI DUBY RESTAURANT & CAFFÉ. V prípade záujmu o organizovanie turnajov alebpo golfových eventov je okrem priestorov reštaurácie, klubového salóniku aj kongresová miestnosť s kapacitou 80 osôb. od roku 2020 pribudlo do resortu aj ubytovanie v 6-tich moderných izbách s výhľadom na golfové ihrisko. Viac o ubytovaní alebo eventu nájdete v sekcii Kongres a ubytovanie.

Tešíme sa na vás!

Hráči tu majú k dispozícií štyri rôzne tee úrove:

  • BIELE – profesionálne (5422m)
  • ŽLTÉ – majstrovské (5255m)
  • MODRÉ – mužské (4587m)
  • ČERVENÉ – ženské (4378m)

V prípade záujmu sa náš tím postará o Vašu rezerváciu, turnaj, alebo event. Neváhajte nás kontaktovať:

E-mailinfo@tridubygolf.sk
Rezervácie: +421 918 683 252


Reštaurácia aj ihrisko OTVORENÉ denne PO-NE

  • Ihrisko  8:00 – 17:00

  • Reštaurácia 10:00 – 18:00

Tešíme sa na vás. Váš tím Tri Duby Golf Resort.


Aj v týchto časoch si  u nás naďalej môžete oddýchnuť a posedieť pri výbornom obede alebo káve na našej vyhrievanej terase.

Staráme sa Vaše maximálne bezpečie a zdravie. V našej prevádzke dodržiavame všetky hygienické opatrenia a nad ich rozsah  využívame na dezinfekciu priestorov GERMICÍDNU ULTRAFIALOVÚ LAMPU, ktorá odstráni väčšinu baktérií, vírusov a roztočov.  Bežne sa používa v zdravotníctve ako UV lampa na dezinfekciu ordinácií, alebo operačných sál. V súčasnosti je jej využitie vhodné aj na ochranu pred vírusmi a baktériami, hlavne počas chrípkových sezón. Aj takouto formou sa snažíme pre vás vytvoriť, aj v tejto dobe, nie len príjemné ale aj bezpečné prostredie.

TEŠÍME SA NA VÁS A ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI! Váš tím Tri Duby Golf Resort. 


Fotogaléria


Hrací HCP / Course Rating


Score karta / Score Card